Jestem studentką studiów doktoranckich w dyscyplinie zootechnika jak również absolwentką Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach. Tytuł magistra inżyniera zootechniki uzyskałam na podstawie pracy magisterskiej pt. „Hodowla Zachowawcza wybranych ras bydła w Polsce", którą obroniłam z wyróżnieniem w roku 2011.
Należę do osób ambitnych, nie lubiących siedzieć w miejscu i nigdy nie narzekam na nudę. Współpracuję od wielu lat z organizacjami studenckimi na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, a to umożliwia mi rozwój i poszerzenie wiedzy. Dzięki studiom rozwijam swoją osobowość i kreatywność. Podczas praktyki studenckiej odbytej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi zapoznałam się z jego funkcjonowaniem oraz aktami prawa. Jako członek Zarządu Studenckiego Koła Naukowego Hodowców Zwierząt zorganizowałam Konferencję pod tytułem „DZIEŃ MŁODEGO HODOWCY" 12 kwietnia 2011 roku. Aktywnie uczestniczę w życiu naukowym, organizacyjnym i społecznym środowiska zootechnicznego. Świadczy o tym mój aktywny udział w: organizowaniu I Uniwersyteckiej Giełdy Pracy, która odbyła się 10 maja 2011 roku. Za co otrzymała podziękowanie Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju prof. nzw. dr hab. Tamary Zacharuk.
Aktywnie współpracuję z KURYER UNIWERSYTECKIM Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach przekazując wieści z Wydziału Przyrodniczego i relacje z ważnych wydarzeń środowiska rolniczego i zootechnicznego (udział studentów i doktorantów w Pikniku „POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ", relacje z udziału studentów i doktorantów Uniwersytetu w wystawach zwierząt hodowlanych i imprezach rolniczych). Biorę udział w wielu Konferencjach o zasięgu Międzynarodowym i Ogólnopolskim. Uczestnicząc w Europejskim Kongresie Młodych Rolników w Warszawie pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Centrum Narodowego Młodych Rolników miałam możliwość uczestniczyć w sesji plenarnej z Ministrem Rolnictwa. Tematyka obejmowała między innymi przyszłość i kierunki ewolucji rolnictwa, stosowanie nowoczesnych technologii, wspieranie modernizacji i innowacyjności. Byłam pomysłodawcą zorganizowania Pikniku z Rodziną „ROLNICTWO NASZA PRZYSZŁOŚĆ". Doktoranci Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach podczas trwania spotkania obdarowywali uczestników słodkimi łakociami i odpowiadali na pytania dotyczące szeroko rozumianej tematyki rolniczej.
Od 1 stycznia 2014 r. pełnię funkcję I POLSKIEJ KRÓLOWEJ MLEKA. Tytuł uzyskałam w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o mleku i jego przetworach. Projekt Królowa Mleka został ustanowiony wiosną 2013 roku. Wspierające ten pomysł organizacje: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny (KZSM ZR) oraz Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych (FBZPR) uważają, że cały łańcuch dostaw artykułów mleczarskich, począwszy od pozyskania surowca poprzez jego przetworzenie po sprzedaż i konsumpcję, powinien być wspierany przez ambasadora, który poprzez swój czar i wiedzę reprezentuje tę tradycyjną gałąź polskiego przemysłu spożywczego. Królowa Mleka podkreśla wagę czynnika zdrowotnego w diecie, który jest szczególnie ważny w odniesieniu do młodego pokolenia.
Drodzy studenci zachęcam do umiejętnego wykorzystania studiów w maksymalny sposób aby poznać współczesne tajniki nauki. Uczelnia pozwala rozwijać swoje pasje.